Samen innoveren?

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Yxion is een consultancy bedrijf voor de farmaceutische industrie, healthcare en food branche. Een boeiende en zeer dynamische branche, waarbinnen bevlogen mensen werken met een passie en drive om de gezondheid en het welzijn van mensen te verbeteren.

Ontwikkeling en afwisseling

Wij zorgen dat je je professioneel en persoonlijk kunt blijven ontwikkelen, terwijl jij je tanden zet in de meest afwisselende en uitdagende projecten, met de zekerheid van een vast inkomen.

Samen innoveren

Ga je met ons aan de slag, dan kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ook word je onderdeel van een hecht en sterk team van circa 80 leuke collega’s, die elkaar graag versterken door hun ervaringen en kennis met jou te delen.

Interesse?

Hebben we je interesse gewekt? Lees dan snel ons unieke aanbod voor jou als nieuwe collega en ga naar de vacatures.

Onze vacatures

Vacatures

Onze klanten

Voor o.a. deze klanten hebben wij al veel kunnen betekenen:

Wij staan voor je klaar

Patrick König

Managing Director

  1. Linkedin
  2. p.konig@yxion.nl
Ahmet Kartal

Manager Backoffice

  1. Linkedin
  2. a.kartal@yxion.nl
Nadia Didouch
Nadia Didouch

Recruiter/Backoffice 

  1. Linkedin
  2. n.didouch@yxion.nl
Anneke Buijs

Office Manager

  1. Linkedin
  2. a.buijs@yxion.nl
Gregory Ros

Recruitment Consultant

  1. Linkedin
  2. g.ros@yxion.nl
Paulien van Laar

Office Manager

  1. Linkedin
  2. p.vanlaar@yxion.nl
Loc Pham

Recruitment Consultant

  1. Linkedin
  2. l.pham@yxion.nl
Rend Obaede

Recruitment Coordinator

  1. Linkedin
  2. r.obaede@yxion.nl
Christiaan van Kouwen

Commercial Director

  1. Linkedin
  2. c.vankauwen@yxion.nl
David van Weezel

Operations Director

  1. Linkedin
  2. vanweezel@yxion.nl
Kim Dönzelmann

Online Marketing Specialist

  1. Linkedin
  2. k.donzelmann@yxion.nl
Ertu Turkmen

Junior financial controller

  1. Linkedin
  2. e.turkmen@yxion.nl
Katja Ludwig

Senior account manager

  1. Linkedin
  2. k.ludwig@yxion.nl
Yxion BV gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close