Hoe wil jij groeien?
De stap naar ontwikkeling maak je samen

Of het in de farmaceutische industrie, healthcare of food branche is, Yxion denkt met je mee. Als healthcare consultancy organisatie matchen we jou zorgvuldig aan de meest boeiende werkgevers waar je afwisselende opdrachten uitvoert.

Bekijk onze vacatures

We will do the Job for you

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Yxion is een onafhankelijke consultancy voor de farmaceutische industrie, healthcare en food branche. Een boeiende en zeer dynamische branche, waarbinnen bevlogen mensen werken met een passie en drive om de gezondheid en het welzijn van mensen te verbeteren.

Ontwikkeling en afwisseling

Wij zorgen dat je je professioneel en persoonlijk kunt blijven ontwikkelen, terwijl jij je tanden zet in de meest afwisselende en uitdagende projecten, met de zekerheid van een vast inkomen.

Samen vooruit

Ga je met ons aan de slag, dan kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ook word je onderdeel van een hecht en sterk team van circa 80 leuke collega’s, die elkaar graag versterken door hun ervaringen en kennis met jou te delen.

Interesse?

Hebben we je interesse gewekt? Lees dan snel ons unieke aanbod voor jou als nieuwe collega en ga naar de vacatures.

Onze klanten

Voor o.a. deze klanten hebben wij al veel kunnen betekenen:

Wij staan voor je klaar

Patrick König

Managing Director

  1. Linkedin
  2. p.konig@yxion.nl
Bert Stakelbeek

Directeur

  1. Linkedin
  2. b.stakelbeek@yxion.nl
Nadia Didouch

Backoffice recruiter

  1. Linkedin
  2. n.didouch@yxion.nl
Ahmet Kartal

Manager backoffice

  1. Linkedin
  2. a.kartal@yxion.nl
John van der Worp

Manager Projecten & Academy

  1. Linkedin
  2. j.vanderworp@yxion.nl
Ertu Turkmen

Junior financial controller

  1. Linkedin
  2. e.turkmen@yxion.nl
Rend Obaede

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. r.obaede@yxion.nl
Kim Dönzelmann

Online marketeer

  1. Linkedin
  2. k.donzelmann@yxion.nl
Loc Pham

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. l.pham@yxion.nl
Gregory Ros

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. g.ros@yxion.nl
Anneke Buijs

Office manager

  1. Linkedin
  2. a.buijs@yxion.nl
Katja Ludwig

Senior corporate recruiter

  1. Linkedin
  2. k.ludwig@yxion.nl
Paulien van Laar

Corporate recruiter

  1. Linkedin
  2. p.vanlaar@yxion.nl
Yxion BV gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close