Samen innoveren?

 

 

 

 

 

Bekijk onze vacatures

Wat kunnen wij voor jou betekenen?

Yxion is een consultancy bedrijf voor de farmaceutische industrie, healthcare en food branche. Een boeiende en zeer dynamische branche, waarbinnen bevlogen mensen werken met een passie en drive om de gezondheid en het welzijn van mensen te verbeteren.

Ontwikkeling en afwisseling

Wij zorgen dat je je professioneel en persoonlijk kunt blijven ontwikkelen, terwijl jij je tanden zet in de meest afwisselende en uitdagende projecten, met de zekerheid van een vast inkomen.

Samen innoveren

Ga je met ons aan de slag, dan kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Ook word je onderdeel van een hecht en sterk team van circa 80 leuke collega’s, die elkaar graag versterken door hun ervaringen en kennis met jou te delen.

Interesse?

Hebben we je interesse gewekt? Lees dan snel ons unieke aanbod voor jou als nieuwe collega en ga naar de vacatures.

Onze klanten

Voor o.a. deze klanten hebben wij al veel kunnen betekenen:

Wij staan voor je klaar

Patrick König

Managing Director

  1. Linkedin
  2. p.konig@yxion.nl
Nadia Didouch
Nadia Didouch

Backoffice recruiter

  1. Linkedin
  2. n.didouch@yxion.nl
Ahmet Kartal

Manager backoffice

  1. Linkedin
  2. a.kartal@yxion.nl
Christiaan van Kouwen

Commercieel directeur

  1. Linkedin
  2. c.vankauwen@yxion.nl
Kim Dönzelmann

Online marketeer

  1. Linkedin
  2. k.donzelmann@yxion.nl
Ertu Turkmen

Junior financial controller

  1. Linkedin
  2. e.turkmen@yxion.nl
Loc Pham

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. l.pham@yxion.nl
Gregory Ros

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. g.ros@yxion.nl
Rend Obaede

Recruitment consultant

  1. Linkedin
  2. r.obaede@yxion.nl
Anneke Buijs

Office manager

  1. Linkedin
  2. a.buijs@yxion.nl
Katja Ludwig

Senior corporate recruiter

  1. Linkedin
  2. k.ludwig@yxion.nl
Paulien van Laar

Corporate recruiter

  1. Linkedin
  2. p.vanlaar@yxion.nl
Yxion BV gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close